Pridať inzerát

Testerista s vyhláškou §21 alebo §22

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Hrádok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,2 - 4,57 EUR/mesiac+ výplatný termín k 15. dňu v nasledujúcom mesiaci + strava zabezpečená vo firemnej jedálni
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samotná montáž elektrických častí komponentov záložných, klimatizačných a napájacích jednotiek rôznych typov a veľkostí
- zodpovednosť za kvalitné zapojenie uvedených zariadení podľa výkresovej dokumentácie
- kontrola elektrotechnických výrobkov a systémov podľa sprievodnej dokumentácie
- nastavenie, oživenie a funkčné odskúšanie elektrotechnických výrobkov a systémov podľa testovacích procedúr

- dochádzkový bonus do 60 Eur/ brutto/ mesiac
- výkonnostný bonus do 20% z priemernej hodinovej mzdy
- príplatok za pobednú zmenu 0,50 Eur/ brutto/hodina
- v prípade 12h nadčasu bonus vo výške 12 Eur / brutto

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.7.2021 (ostáva ešte 5 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Náš klient je svetovým lídrom v oblasti vysokoúčinnej energetickej elektroniky a premeny energie. Ako globálna spoločnosť má zákazníkov vo viac ako 100 krajinách v rôznych odvetviach vrátane telekomunikácií, železničnej a infraštruktúry, výroby energie, distribúcie energie a slnečnej energie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- manuálna zručnosť
- dobrý zrak
- zodpovednosť
- flexibilnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Národná 15
01001 Žilina