Pridať inzerát

Výrobný pracovník/pracovníčka v Hlohovci

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlohovec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 735 - 866 EUR/mesiacOd 735 EUR/mesiac Základná mzda vo výške 735 EUR/mes. brutto + Variabilná zložka mzdy ( vo výške 131 EUR) + Príspevok na dopravu vo výške (0,66 EUR/odpracovaný deň) + Príplatok za poobednú zmenu (0,27 EUR/hod.) + Zákonné príplatky
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednoduchá práca v príjemnom a čistom prostredí automotive spoločnosti.
- kontrola kvality výrobkov podľa určených predpisov
- odoberanie výrobkov (plastových nárazníkov a iných komponentov) a ich ukladanie
- dohliadanie na plynulý chod prideleného oddelenia
- spolupráca s jednotlivými výrobnými oddeleniami
- leštenie a úprava plastových výrobkov podľa potreby
- selektovanie chybných výrobkov
- polišovanie, leštenie nalakovaných nárazníkov (jemnou malou brúskou)

- veľmi čisté prostredie (zamestnanci majú biele oblečenie)
- príjemný a nápomocný pracovný kolektív
- kvalitné zaškolenie na každú pracovnú pozíciu
- možnosť využívať oddychovú zónu
- možnosť uplatniť sa na viacerých oddeleniach (lisovňa, lakovňa, montáž, kontrola) podľa predošlých skúseností a záujmu
- možnosť stravovania v závodnej jedálni
- možnosť občerstvenia v závodnom bufete
- príspevok na dopravu (vo výške 0,66 EUR za odpracovaný deň)
- príplatok za poobednú zmenu (vo výške 0,27 EUR/hod.)

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2021 (ostáva ešte 6 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient patrí medzi popredných a celosvetovo pôsobiacich výrobcov extriérových panelov. Cieľom spoločnosti je vyrábať kvalitu, špičkové vybavenie a prinášať riešenia vedúce k rozvoju budúcnosti áut.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať
- ochota pracovať na 3 zmeny
- manuálna zručnosť
- dobrý zrak
- cit pre detail
- schopnosť pracovať samostatne, ale aj v tíme

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fraňa Mojtu 19
94901 Nitra