Pridať inzerát

Technik údržby

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kechnec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac+ príplatky a bonusy podľa Zákonníka práce
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sledovanie, diagnostikovanie a odstraňovanie vzniknutých porúch na strojoch a zariadeniach
- zabezpečenie bezporuchového chodu elektrickej funkčnosti výrobných zariadení
- vykonávanie údržby a preventívnych opatrení pre zabezpečenie bezporuchového chodu strojov a zariadení
- hlásenie vzniknutých chýb
- vykonávanie inštalácie a oživovanie nových strojov a zariadení
- revízie, diagnostika a reportovanie chýb

- novovzniknutá spoločnosť, nové prostredie, najmodernejšie stroje
- ročný bonus, bonus za výkonnosť, príspevok na cestovanie, príspevok na DDS
- zaškolenie zamestnancov a sociálny program pre zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

- práca v 3-zmennej prevádzke

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozícia je obsadzovaná pre zlievarenskú spoločnosť, ktorá má dlhoročnú tradíciu v Nemecku a začala sa rozvíjať na Slovensku, zabezpečuje výrobu do celého sveta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- elektrikárska vyhláška 22 výhodou
- vedieť orientovať sa v schémach
- vedieť čítať technickú dokumentáciu
- rozumieť sa oblasti hydrauliky a pneumatiky
- flexibilita

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Karpatská 3314/7
058 01 Poprad