Práca SME SME.sk
Pridať inzerát

Termelési operátor akár 1000 € fizetéssel - busz járat biztosítva Komárno, Kolárovo, Galanta, Šamorín, Gabčíkovo, Dunajská Streda irányából

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kostolné Kračany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 780 - 1 000 EUR/mesiac• Jelenléti bónusz • Bónusza pozíciák szerint - 80 - 100€ havonta
  • Termín nástupu: Azonnal
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• munka a termékek előállításában és a működéshez kapcsolódó munka tevékenységek
• élelmiszeripari gépek és berendezések működtetése
• három műszakos munkaidő (regeli, délutáni és éjjeli műszak - a hétvégék szabadok)

Zamestnanecké výhody, benefity

• átlagos havi fizetés: min. 900 - 1000 EUR btto
• jelenléti bónusz
• minden pótdíj a Munka Törvénykönyve szerint
• kiválasztott pozíciók szerinti bónusz 80 EUR - 100 EUR / hó összegben.
• a stabil és növekvő társadalom részévé válásának lehetősége, a hosszú távú foglalkoztatás biztonsága
• a karrier növekedésének lehetősége, a vállalati csoporton belüli képzés
• étkezés a menzában, amelyet a munkáltató fizet
• a termékek rendszeres kiosztása
• foglalkoztatás tiszta és modern környezetben
• húsvéti és karácsonyi juttatások

Informácie o výberovom konaní

Ezúton szeretnénk előre megköszönni minden jelölt érdeklődését. Gondosan értékeljük és feldolgozzuk az Ön által nekünk megadott adatokat a személyes adatok védelméről szóló törvénynek megfelelően. Csak a kiválasztott jelöltekkel fogunk kapcsolatba lépni.
Köszönöm a megértésed.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Ügyfelünk a világ egyik vezetője a pékiparban és kulcsfontosságú szereplő a sütőipari termékek szegmensében, főleg Közép- és Kelet-Európában, 8 gyártóüzemével és 38 gyártósorával, összesen több mint 5300 alkalmazottal Görögországban, Bulgáriában, Románia, Oroszország, Lengyelország, Törökország és most Szlovákiában is.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• örömmel fogadjuk az élelmiszeripar tapasztalatait
• felelősség
• pontosság
• hajlandóság 3 változáson dolgozni
• érvényes élelmiszerengedély

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
81109 Bratislava

Kontakt