Pridať inzerát

Mechanik pletacích strojov

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Svit
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,54 EUR/hod.+ príplatky a bonusy
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za opravu a údržbu strojno-technologických strojov a zariadení
- kontrola a nastavovanie pletacích strojov
- identifikovanie a odstraňovanie vzniknutých porúch
- čistenie a nastavovanie pletiarenských strojov

+ benefity a príplatky za nočné a iné príplatky podľa zákona
- zamestnancov si zaškolíme
- poskytujeme motivačný príspevok za dochádzku pri odpracovaní všetkých dní
- nadštandardný príplatok navyše za prácu počas sviatkov
- príspevok na 3. pilier
- príspevky pri životných jubileách, narodení dieťaťa a iných životných udalostiach

- pri nástupe 1 zmena, po zapracovaní prestup na 3-zmennú pracovnú dobu
- práca na 3-zmenný pracovný režim
- víkendy voľné

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2021 (ostáva ešte 69 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Spoločnosť sa zaoberá certifikovanou výrobou a produktami polypropylénových vlákien s viac ako 75-ročnou tradíciou. Spoločnosť disponuje širokým portfóliom výroby polypropylénového textilného a technického multifilamentového mikrovlákna, dutého vlákna farbeného v hmote, výroba špeciálnych polypropylénových vlákien, výroba ponožiek - klasické, športové, zdravotné s antibakteriálnou úpravou a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technické

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť, technická gramotnosť, samostatnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Karpatská 3314/7
058 01 Poprad