Pridať inzerát

Učtovník/čka

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlohovec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP/Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného účtovníka/čku, ideálne z výrobnej spoločnosti, ktorý/á nemá problém komunikovať v anglickom jazyku.

Hlavná náplň práce:
* komplexné vedenie účtovníctva spoločnosti a správa účtovnej agendy, dane
* monitorovanie zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch
* zabezpečovanie účtovných a daňových operácií podľa štandardov a platnej legislatívy, či daňových predpisov
* spracovávanie pohľadávok a záväzkov
* príprava daňových priznaní, zodpovednosť za včasné vytvorenie a podanie daňových priznaní
* zodpovednosť za hlavnú knihu
* príprava mesačných uzávierok
* práca v programoch definovaných spoločnosťou
* reporting, účtovné a ekonomické podklady

* 13. a 14. plat
* flexibilná pracovná doba (9-15 fix)
* možnosť náhradného voľna v prípade nadčasov
* gastro karta, prípadne finančný príspevok na stravovanie
* firemné večierky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, Účtovníctvo, Financie alebo príbuzné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Účtovníctvo - pokročilý
Daňová legislatíva - pokročilý
Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

2

* min. 2 roky skúseností v oblasti vedenie komplexného účtovníctva, ideálne vo výrobnej spoločnosti
* anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
* prax v účtovných programoch (ideálne SAP)
* samostatnosť, spoľahlivosť, otvorenosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava