Hľadáme operátorov laserového stroja/ ohraňovacieho lisu/ zvárača

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Chocholná-Velčice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 170 EUR/mesiacvýsledná nástupná mzda závisí od skúsenosti a praxe jednotlivého kandidáta + bonusový systém 10% k základnej mzde + príplatky za nočné zmeny, soboty, nedele, nadčasy + 13. plat
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme mužov s náplňou práce:
- zváranie hliníkových nádrží a iných výrobkov z hliníka
- vstupná, medzioperačná, výstupná kontrola, vizuálna kontrola zvarov
- kontrola zvarovacích spojov, kontrola nádrží
- zámočnícke práce, montážne práce, údržbárske a baliace práce

- práca pod kmeňom firmy
- bohatý benefitný a motivačný program
- odmeny za pracovné a životné jubileum,
- odmeny pri narodení dieťaťa
- bezplatné jazykové vzdelávanie - kurzy AJ a NJ
- športový deň rodiny a pre deti
- možnosť využívať krytú plaváreň zadarmo
- príspevok na stravovanie
- stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie
- možnosť kvalitného zaškolenia
- 13. plat vyplácaný v 100% výške

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Náš klient je jeden z najdôležitejších výrobcov hliníkových komponentov pre osobné a úžitkové automobily, autobusy a koľajové vozidlá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti so zváraním hliníkových, oceľových, nerezových konštrukcií a výrobkov metódou MIG a TIG
- certifikát o štátnej skúške zvárača
- prax v strojárskej výrobe výhodou - brúsenie, vŕtanie, montáž, balenie atď.
- ochota pracovať na 3 zmeny
- manuálna zručnosť
- praktické skúsenosti v oblasti zvárania
- technické myslenie
- čítanie technickej dokumentácie
- ochota pracovať nadčas
- preukaz žeriavnika, obsluhovateľa – žeriavnika, preukaz viazača bremien výhodou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Národná 15
01001 Žilina