Pridať inzerát

Skladník/čka ovocia a zeleniny

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sereď-Nový majer
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7,3 EUR/hod.Nástupná mesačná mzda pri úväzku 20 hod./týž. : 537 € 25 hod./týž. : 671 € 30 hod./týž. : 805 € Pracovný pomer počas letných mesiacov na dobu určitú do 31.8.2021 s možnosťou predĺženia.
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• pripravovať tovar na základe objednávok z predajní
Pravidelne pracovať s bremenami do hmotnosti 19 kg
• Podľa pokynov z audio zariadenia zabezpečovať prípravu tovaru na prepravu – balenie, fóliovanie a označenie pripravených paliet
• Každý deň urobiť inventúru tovaru

• Zaujímavú mzdu,
• rovnakú mzdu pre mužov a ženy a zaplatenú každú odpracovanú minútu,
• pracovný pomer počas letných mesiacov na dobu určitú do 31.08.2021,
• postupné zaškolenie,
• v prípade obojstrannej spokojnosti možnosť predĺžiť pracovný pomer na dobu neurčitú

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2021 (ostáva ešte 7 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je maloobchodná spoločnosť, ktorá je súčasťou maloobchodnej skupiny Schwarz so sídlom v Neckarsulme, je jednou z popredných spoločností v maloobchode v Nemecku a Európe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Ukončené stredoškolské vzdelanie alebo výučný list
• Fyzická práca, niekedy aj v chladnom prostredí
• Si flexibilný/á, môžeš pracovať cez víkendy a sviatky
• Nerobí ti problém pracovať v noci
• Potravinársky preukaz PODMIENKA!
• register trestov k nahliadnutiu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fraňa Mojtu 19
94901 Nitra