Pridať inzerát

Sales manager

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

  • Miesto práce: Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacod 2000€ (finálna výška mzdy bude dohodnutá na osobnom stretnutí v závislosti od skúseností a zručností kandidáta)
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• získavanie zákazníkov, poradenstvo v oblasti riešení Smart Factory (stroje v kombinácii so softvérom Smart Software) a ďalšie rozvíjanie existujúcich medzinárodných vzťahov
• podpora projektov Smart Factory po celom svete v súvislosti s prebiehajúcimi projektmi
• identifikovanie požiadaviek zákazníkov a vyvíjanie scenárov riešení v spolupráci s internými oddeleniami
• návšteva zákazníkov, vyjednávanie o cenách a zmluvách, účasť na odborných konferenciách, národných a medzinárodných podujatiach, ako aj na veľtrhoch a webových seminároch
• budovanie dlhodobých partnerstiev na všetkých úrovniach hierarchie s cieľom rozvíjať značku spoločnosti
• zodpovednosť za marketing a propagáciu produktov, vytváranie a spravovanie všetkých relevantných údajov v systéme riadenia zákazníkov (CRM)

• 13. plat
• Multisport karta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Náš klient je lídrom v oblasti kompletných systémových riešení na výrobu Smart Cards, Smart Labels, Back– End a Vision Systems.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

• skúsenosti s predajom riešení Smart Factory na medzinárodnom trhu
• plynulá znalosť anglického jazyka
• schopnosť porozumieť požiadavkám medzinárodných klientov
• flexibilita, ochota cestovať do zahraničia na pracovné cesty

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto