Pridať inzerát

Mechanik

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Stará Turá
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,1 EUR/hod.* Dochádzkový bonus + 25€ * Príplatok + ODMENA za prácu cez víkend * Odmena za nadčasovú prácu cez víkend * Doprava zabezpečená * Strava zabezpečená
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Montáž plynomerov, vodomerov, regulátorov a príslušenstva
* Výroba membránových plynomery, rotačných piestových plynomerov, kvantometrov, Turbínových plynomerov , regulátorov, ohrievačov
* Zodpovednosť za zverené prostriedky (prístroje, pomôcky) potrebné k svojej pracovnej činnosti ·
* Vykonávanie činnosti zabezpečujúce poriadok a čistotu na pracovisku, dodržiava 5S
* Práca na 3 zmeny ( ranná, poobedná, nočná)

* Príjemné, čisté a moderné pracovné prostredie
* Klimatizované výrobné priestory
* Možnosť kariérneho rastu
* Ročné navyšovanie mzdy
* Dochádzkový bonus + 25€
* Príplatok + ODMENA za prácu cez víkend
* Odmena za nadčasovú prácu cez víkend
* Zabezpečená teplá strava počas všetkých prac zmien v podnikovej jedálni
* 13. plat na základe hospodárskych výsledkov a je vyplácaný vo výplatnom termíne v mesiaci december

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.8.2021 (ostáva ešte 8 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Náš klient sa zaraďuje medzi najväčších výrobcov plynomerov a regulátorov v strednej a východnej Európe. Patrí k najväčším výrobcom membránových plynomerov typu BK G1,6-G6 a dôležitým výrobcom rotačných piestových plynomerov.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Manuálna zručnosť
- Logické myslenie
- Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
- Zodpovedný prístup k práci,
- Precíznosť, zmysel pre detail ,
- Ochota vzdelávať sa

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Národná 15
01001 Žilina