Pridať inzerát

Finančný analytik s anglickým jazykom

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 000 EUR/mesiacVýsledná mzda sa bude odvíjať od nadobudnutých pracovných skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Participácia pri prieskume a príprave údajov pre účely pred-investičnej previerky
* Spracovávanie dát z finančných podkladov
* Vykonávanie analýz účtovných a manažérskych výkazov, prognóz, obchodných plánov, účtovných závierok a ďalších informácii o cieľových spoločnostiach
* Príprava podkladov a tvorba finančných modelov
* Interpretácia výstupov jednotlivých analýz z finančného aj nefinančného hľadiska
* Tvorba finančných reportov a investičných analýz

* Príležitosť pracovať v stabilnej spoločnosti
* Stravovacie príspevky nad rámec Zákonníka práce
* Zvýhodnené ceny skipassov a aquapassov pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
* 5 dní dodatkovej dovolenky
* Príspevok na zdravotnú starostlivosť a regeneráciu pracovnej sily

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické alebo ekonomicko-matematické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

* Prax v oblasti finančného auditu, finančného modelovania, reportingu minimálne 2-3 roky
* Analytické a logické myslenie
* Znalosť účtovných súvislostí
* Skúsenosti s tvorbou ekonomických plánov alebo finančných modelov zahŕňajúcich Výkaz ziskov a strát (PL), súvaha (BS) a výkaz CashFlow a ich vzájomné prepojenie
* Skúsenosti v oblasti akvizícií sú výhodou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manpower Group Slovensko
Landererova 12
811 09 Bratislava