Pridať inzerát

Zásobovač výrobnej linky s NZV

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,2 EUR/hod.od 5,20 € + 10% prémie z hodinovej sadzby. Finálna ponuka je na základe skúseností kandidáta. Priemerný mesačný zárobok vrátane príplatkov cca 1250 € brutto
  • Termín nástupu: IHNEĎ

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Primárna náplň práce:

- Obsluha elektrického motorového NZV
- Odvoz paliet s hotovým výrobkom a polotovarom
- Príprava obalového materiálu a materiálu potrebného na ostatnú výrobu (formy, biele debničky, cisterny...)
- Tlač štítkov, kontrola a nastavovanie dátumu a strečovanie paliet

Je nutné mať platný preukaz na obsluhu motorových vozíkov

Práca je v 8 a 12 hodinovom režime v 2,3 a 4 zmennej prevádzke.

• Práca hneď do kmeňového stavu spoločnosti
• Motivujúce platové ohodnotenie
• Pravidelené platové navýšenia na ročnej báze
• Deputát v hodnote 16,60 € na mesačnej báze
• Zlom (zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov)
• Stravné v hodnote 3,83 € (elektronická stravovacia karta)
• Periodické zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom
• Relax centrum v priestoroch firmy
• Osobný a kariérny rast
• Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
• Doplnkové dôchodkové sporenie od 2 - 4 %
• Životné poistenie
• Darčekové poukážky na mesačnej báze
• Odmeny pri pracovných jubileách
• Odmena pri životnom jubileu

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Výroba sladkostí a distribúcia do viacerých štátov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - základy

- skúsenosti s vedením NZV
- platný preukaz na skupiny A,D podmienkou
- ochota pracovať na zmeny

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
81109 Bratislava