Pridať inzerát

Operátor VZV v Bratislave

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.Od 6,00 € / hod (finálna ponuka záleží na skúsenostiach kandidáta) +10 % odmeny z hodinovej mzdy ku každej hodine. Priemerný zárobok 1100 - 1200 € Brutto vrátane príplatkov
  • Termín nástupu: IHNEĎ

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

- práca s VZV - vykladanie kamiónov, zaskladňovanie/vyskladňovanie
- praca NVZ – rozvoz paliet k výrobným linkám
- kontrola dodávok (spočítanie, kontrola údajov, poškodenie)
- značenie paliet
- odber vzoriek
- práca so skenerom
- vizuálne kontroly skladov, paliet, kamiónov
- triedenie poškodených paliet
- základné čistenie pracoviska
- inventúra – kontrola stavu zásob

Práca je v 8 a 12 hodinovom režime v 2,3 a 4 zmennej prevádzke.

- Práca hneď do kmeňového stavu
- Motivujúce platové ohodnotenie
- Pravidelné ročné navyšovania miezd
- Zamestnanecké zľavy na nákup čokoládových výrobkov
- Deputát (výber cukroviniek v určitej finančnej hodnote 16,60 €)
- Periodické zdravotné prehliadky plne hradené zamestnávateľom
- Stravné v hodnote 3,83 €
- Osobný a kariérny rast
- Darčekové poukážky na mesačnej báze
- Relax centrum v priestoroch firmy
- Odmeny pri pracovných a životných jubileách, svadbách a pod.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Výroba sladkostí a distribúcia do viacerých štátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - základy

- platný preukaz na VZV a NZV (podmienkou)
- skúsenosti s VZV a NZV (podmienkou)
- ochota pracovať na zmeny

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
81109 Bratislava