Pridať inzerát

Účtovník fakturácie s anglickým jazykom

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiacVýsledná mzda sa bude odvíjať od nadobudnutých pracovných skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Podpora fakturačných procesov pre konkrétny región
* Včasné generovanie zákazníckych faktúr (zabezpečenie včasného odoslania faktúr)
* Spracovanie všetkých manuálnych a automatických požiadaviek na faktúry (medzipodnikové i tretie strany)
* Analyzovanie nezrovnalostí medzi cenou a množstvom a komunikovanie s obchodnými jednotkami a závodmi
* Riešenie rozdielov a technických problémov pri fakturácii
* Aktívna účasť pri zlepšovaní procesov

* 80% Home Office aj po situácii covid-19
* Príjemné pracovné prostredie medzinárodnej spoločnosti
* Zaujímavé finančné ohodnotenie
* Extra flexibilné výhody
* Jazykové kurzy
* Teambuilding, vianočný večierok
• Flexibilné možnosti práce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie / Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

0

* Prinášanie nápadov na neustále zlepšovanie
* Analytické schopnosti
* Vzdelanie so zameraním: Financie / účtovníctvo
* Min. 1 rok pracovných skúseností na účtovnom / finančnom oddelení
* MS-Office (Excel - pokročilý (kontingenčné tabuľky, filtre, VLOOKUP, IF)
* Znalosť programu SAP
* Anglický jazyk pre pokročilých je nevyhnutnosťou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manpower Group Slovensko
Landererova 12
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Trnovcová
E-mail: poslať životopis