Pridať inzerát

Obchodník pre logistiku Ocean & Air

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacMzda od 1500€, v závislosti od skúseností kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- identifikácia potenciálnych obchodných príležitostí, plánovanie obchodných aktivít
- rozvoj obchodu, aktívna akvizícia nových zákazníkov
- vyjednávanie cien so zákazníkmi v spolupráci s Customer service a v súlade so stratégiou spoločnosti
- nadväzovanie a udržiavanie dobrých vzťahov so zákazníkmi
- reporting a analýza obchodných aktivít a výsledkov

- možnosť práce z homeoffice
- benefity v zmysle benefitnej smernice spoločnosti
- pravidelné tréningy a rozvojové aktivity
- teambuildingy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v oblasti logistiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- výborné komunikačné zručnosti
- anglický jazyk na aktívnej komunikačnej úrovni
- znalosť lokálneho trhu pre oblasť logistiky so zameraním na Ocean&Air
- silné organizačné schopnosti a time management

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Národná 15
01001 Žilina