Mzdový účtovník/Mzdová účtovníčka (s nemeckým alebo anglickým jazykom)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacZákladná mzda bude stanovená v závislosti od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP/Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná náplň práce:

* kompletné spracovávanie mzdovej agendy pre klientov, komunikácia s klientmi
* komunikácia s poisťovňami, so štátnymi inštitúciami, prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov na úradoch
* udržiavanie prehľadu o legislatívnych zmenách v rámci miezd
* príprava reportov, analýz
* spracovávanie výkazov pre zdravotné poisťovne, sociálnu poisťovňu, daňový úrad, ročného zúčtovania daní a zdravotného poistenia
* spracovávanie evidenčných listov dôchodkového poistenia, vyhotovovanie rôznych potvrdení pre zamestnancov
* práca v programoch definovaných spoločnosťou

* flexibilná pracovná doba
* sick days
* home office
* vzdelávacie možnosti
* teambuildingy
* možnosť kariérne rásť
* priestor pre vlastnú iniciatívu
* práca pre stabilnú spoločnosť v príjemnom kolektíve

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť na legislatívu v oblastí daní a účtovníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ideálne - Financie, Ekonómia, Účtovníctvo alebo príbuzné odbory

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

3

* min. 3 roky skúseností so mzdovým účtovníctvom
* stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie (ideálne ekonomického alebo obdobného zamerania)
* MS Excel - pokročilý
* proaktívnosť, tímový hráč s dobrými komunikačnými schopnosťami
* analytické schopnosti a presnosť
* nemecký jazyk alebo anglický jazyk - slovom a písmom (B2-C1)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava