Pridať inzerát

Práca strojníka s nástupom ihneď

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Myjava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 679 EUR/mesiac-príplatok za poobednú zmenu - 0,11€ / hod. -príplatok za nočnú zmenu - 1,91€ / hod. -príplatok za sťažené prostredi - 0,76€ / hod. -Dochádzkový príspevok 50€ / mes. -variabilná zložka do 300€ -strava zabezpečená
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedanie za nastavenie strojného zariadenia, prestavenie formátov podľa internej požiadavky pre výrobu (IPV), nastavovanie potlačí podľa požadovaných odtieňov.
- Zodpovedanie za dodržiavanie kvality výroby a dodržanie termínu dodávky a kontrolu podľa schváleného návodu na kontrolu kvality.
- Zodpovedanie za využívanie strojného zariadenia podľa časového harmonogramu, plnenie výkonových noriem podľa schválených hodinových výkonov.
- Pracovník si musí počas chodu stroja pripraviť kotúče papiera a pripraviť podklady na nasledujúce objednávky.
- pravidelné čistenie stroja a jeho súčastí podľa schválených interných predpisov a smerníc.

- výkonnostný bonus až 300€/mesačne
- príplatok za poobednú zmenu 0,11€/hod.
- príplatok za nočnú zmenu 1,91€/hod.
- príplatok za sťažené prostredie 0,76€/hod.
- príplatok za prácu v nedeľu 3,82€/hod.
- zabezpečená strava
- stravné lístky počas víkendov a sviatkov v hodnote 3,83€/odpracovaná zmena
- príspevok na DDS - 2% z hrubej mzdy

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Našim klientom je výrobca papierových vreciek aj pre potravinové reťazce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výroba

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- odborná spôsobilosť
- samostatnosť a flexibilita
- znalosť stavby vreckových automatov
- vysoká technická zručnosť
- znalosti postupov výroby vreciek
- ovládanie technológií potlače

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Národná 15
01001 Žilina