Pridať inzerát

IT Manager/IT Project Manager

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zlaté Moravce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiackonečná výška mzdy bude závisieť od skúseností kandidáta. 13. a 14. plat
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Zlatých Moravciach, ktorý pôsobí v oblasti výroby kompresorov a chladiarenských riešení, hľadáme IT Projektového manažéra.
Hlavnou náplňou práce bude:
- Plánovanie a manažovanie IT reštrukturalizácie a bezpečnosti (IT security), definovanie rozsahu aktivít v kooperácii so súčasným poskytovateľom IT
- implementácia nových systémov
- manažment nákladov
- podpora pri harmonizácii a štandardizácii pri prechode zo starých riešení
- vytvorenie IT roadmap (Cloud strategy, Robot as a service a iné) s poskytovateľmi IT služieb a tímom
- manažovanie menšieho tímu IT administrátorov, ktorí zastrešujú produkčné jednotky, databázy, infraštruktúru, Hardware a Software support v rámci organizácie
- komunikácia s IT providerom a materským tímom v Nemecku (nutná znalost anglického jazyka)

- flexibilný pracovný čas, čiastočný home office
- 13. a 14. plat v závislosti od odpracovaných rokov a podľa platnej KZ
- zaujímavý sociálny program
- stravovanie - dve jedálne,
- príspevok na DDS
- športový klub, športové aktivity pre členov aj nečlenov šport. klubu, športový deň
- kultúrne podujatia v Zlatých Moravciach, permanentky do relaxačného centra – masáže, soľná jaskyňa
- iné finančné dary - pri narodení dieťaťa, životné jubileum - 50, 60 rokov, odpracované roky, odchod do dôchodku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu kompresorov a inteligentných chladiarenských zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Riadenie IT projektov - pokročilý

- Titul z IT, IT manažmentu alebo podobného oboru
- Viacročná skúsenosť s vedením infraštruktúrnych IT projektov
- ITIL certifikácia, znalosti GDPR
- všeobecné znalosti a skúsenosti aktuálnych trendov a technológií v IT infraštruktúre (napr. O365/Azure, security, servers (client-server))
- výborná znalosť angličtiny, nemčina výhodou
- proaktívny prístup, strategické a analytické myslenie, skvelé komunikačné schopnosti

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Eduard Sekereš
E-mail: poslať životopis