Mzda až 1150-1200€ s bonusmi. Hľadáme Skladových pracovníkov na 2 zmeny

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Okres Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 900 EUR/mesiacmzda v závislosti od skúseností vo výške 850 až 900 Eur/mesačne + 300 Eur výkonnostné prémie, výkonnostné prémie na mesačnej báze a ročný bonus
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na nízkozdvižnom vozíku (nie je potrebný preukaz - vieme vyhotoviť)
-príjem a výdaj tovaru na základe objednávok zákazníka
-príprava zásielok podľa plánu transportov do celej Európy
-pri práci sa používa skladová technika a skener
- práca na 2 zmeny (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00)

- práca hneď s nástupom do kmeňového stavu
-stabilné pracovné miesto v silnej a zdravej firme
-rôznorodé možnosti vzdelávania v pracovnej dobe
- mesačný bonus v hodnote 300€
- ročný bonus

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Pozícia je obsadzovaná pre klienta rakúskou prepravnou spoločnosťou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárajú aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- skúsenosti s prácou v logistike
- skúsenosti s prácou na NZV

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
81109 Bratislava

Kontakt