Pridať inzerát

Nástrojár/galvanizér v Dolnom Kubíne

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolný Kubín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,2 EUR/hod.- nárok na príplatky za poobedné zmeny 0,24 eur/ hodina - nárok na príplatky za nočné zmeny 1,79 eur / hodina - príplatok za sťažené prostredie 0,72 eur / hodina - nárok na nadčasový príplatok 35% / hodina - nárok na príplatok za odpracovaný sviatok 100% / hodina - nárok na príplatok za odpracovanú sobotu 1,79 eur/ hodina - nárok na príplatok za odpracovanú nedeľu 3,58 eur/ hodina - stravný lístok v hodnote 5€ za každú odpracovanú zmenu
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávať základné strojárenské operácie na výrobných zariadeniach pri výrobe motorových ložísk, puzdier, vrátane povrchových úprav, bez zoraďovania jednoúčelových strojov,
- meranie základnými meradlami (mikrometer, posuvné meradlo),
- práce pri balení, sadovaní výrobkov (obsluha baliaceho stroja),
- jednoduché kontrolné práce pri kontrole výrobkov, resp. polotovarov

- práca na HPP v 3-zmennej prevádzke vrátane víkendov, podľa potreby 12 hodinové zmeny (37,5 týždenný pracovný čas)
- po ukončení záučnej doby možnosť získania pohyblivej hodinovej zložky pri plnení noriem
- štvrťročný stimulačný príplatok do výšky 1,7% z hodinovej mzdy pri plnení pracovného výkonu a nasadenia zamestnanca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Už od roku 1920 sú priekopníkom v rámci ľudskej mobility. Ako popredný medzinárodný partner a dodávateľ v automobilovom priemysle a ako technologický priekopník mobility v budúcnosti, fungujú vo viac ako 160-tich lokáciách na svete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- dobrý zdravotný stav
- manuálna zručnosť
- flexibilita
- schopnosť vykonávať prácu v 3-zmennej prevádzke

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Národná 15
01001 Žilina