Pridať inzerát

Elektrotechnik - inžinier kvality

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bytča
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacvýsledná nástupná mzda bude záležať od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie tímu oddelenia kvality
- zodpovednosť za kontrolu kvality hotových výrobkov
- riešenie interných a externých zákazníckych reklamácií a požiadaviek
- riešenie technických problémov
- vyhodnocovanie kvalitatívnych výsledkov výroby
- realizácia projektov na zlepšenie kvality produktov a procesov
- koordinácia interných auditov
- podielanie sa na preventívnych a nápravných opatreniach

- práca v stabilnej firme s dobrým finančným ohodnotením a potenciálom osobného rozvoja
- školenia, jazykové kurzy,...
- sociálny program pre zamestnancov: teambuildingové aktivity, firemné akcie, podpora športových a kultúrnych podujatí
- flexibilný pracovný čas
- dovolenka navyše, dodatočné dni pracovného voľna
- práca v skúsenom medzinárodnom kolektíve
- možnosť služobných ciest do zahraničia

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 10 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Klient, pre ktorého hľadáme zamestnanca sa v súčasnosti prezentuje ako inovatívna spoločnosť s dlhodobou tradíciou. Vyvíjá, produkuje a distribuje systémy pre parkoviská a centrá voľného času, systémy pre železničnú zabezpečovaciu techniku, systémy vybavenia cestujúcich a systémy pre čerpacie stanice.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
Vyhláška 508/2009 Zb.z. §23 do 1000V - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- ukončené inžinierske štúdium v oblasti elektrotechniky
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa §23 vyhlášky MPSVR SR č. 508/2009 Z. z. výhodou
- znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- znalosť MS Office na pokročilej úrovni
- zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
- komunikatívnosť a schopnosť pracovať v tíme
- ochota cestovať
- vodičský preukaz
- prax na podobnej pozícii je výhodou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Národná 15
01001 Žilina