Pridať inzerát

Projektový manažér (stavebníctvo)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiacVýsledná fixná mzda zavísí od seniority daného kandidáta. + variabilná zložka mzdy bez horného stropu.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte predchádzajúce skúsenosti v oblasti projektoveho manažmentu v rámci stavebníctva (okná, fasády...) ? Do tímu nášho klienta hľadáme zanieteného človeka, ktorý zastreší kompletnú realizáciu zákazky od samotného dopytu až po jej úplné odovzdanie.

Náplň práce:
* komplexná starostlivosť o zverených klientov (komunikácia, cenotvorba, realizácia...)
* obchodno-technické rokovania s klientmi a subdodávateľmi, tendrovanie
* príprava technicko-kalkulačných podkladov
* poskytovanie technických riešení
* dohľad za kvalitu vykonaných prác a dodržiavania BOZP
* riadenie a koordinácia montážnych pracovníkov
* tvorba podkladov k výkonovej fakturácii
* riešenie reklamácií

* služobné auto aj na súkromné účely
* školenia
* pitný režim
* MultiSport karta
* možnosť občasnej práce na home office
* zamestnanecké zľavy vo výške 20%
* teambuildingy
* príspevok pri narodení dieťaťa

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pracovnú pozíciu obsadzujeme do kmeňového stavu nášho klienta, ktorý sa zaoberá predajom, servisom a údržbou okien, dverí, obvodových plášťov, fasád, obkladov a tieniacej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

* schopnosť rýchlo reagovať na meniace sa podmienky
* komunikatívnosť, samostatnosť
* orientácia na výsledky
* prax v oblasti projektového manažmentu v rámci stavebníctva vítaná

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava