Pridať inzerát

Elektromechanik s cestovaním

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 400 EUR/mesiacvýsledná výška mzdy bude určená na základe praxe jednotlivého kandidáta
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž káblových systémov a ostatné práce súvisiace s montážnou činnosťou
- práca s technickou a výkresovou dokumentáciou
- príprava zariadení na montáž podľa technickej alebo výkresovej dokumentácie
- výroba a oprava elektronických prvkov zabezpečovacej techniky
- meranie a oprava prvkov zabezpečovacej techniky
- inštalácia, zapájanie a servis elektrických prvkov železničných
zabezpečovacích a oznamovacích zariadení v rámci celého Slovenska

- stabilná práca
- platené voľno na revitalizáciu
- odmena na dochádzku vyplácaná ročne
- finančné a nefinančné benefity (služobné vozidlo, mobil,...)
- práca pod kmeňom firmy
- možnosť profesionálneho rastu
- finančné príspevky pri pracovných a životných jubileách

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Klient, pre ktorého hľadáme zamestnancov uspokojuje potreby zákazníkov svojimi výrobkami a službami na slovenskom ako aj európskom trhu. Je známy ako realizátor líniových, telekomunikačných, optických a metalických káblových trás, diaľkových a miestnych telekomunikačných systémov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť, zodpovednosť, samostatnosť
- precíznosť, logické myslenie, spoľahlivosť, flexibilita
- schopnosť pracovať v tíme
- prax v montáži elektronických prvkov je výhodou
- základ znalosti čítania technickej dokumentácie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Národná 15
01001 Žilina