Pridať inzerát

Revízny technik

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 380 EUR/mesiacPonúkaná mzda je len orientačná, variabilná. Konečná nástupná mzda bude spravodlivo posúdená na základe predošlých relevantných skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*výkon odborných prehliadok a skúšok VTZ tlakových a plynových v zmysle Vyhlášky MPSVaR 508/2009 Z. z.
*vyhotovovanie a aktualizácia plánov revízii VTZ
*účasť pri preberacích konaniach novo inštalovaných zariadení
*vyhotovovanie odborných posudkov pre zákazníkov
*aktívna spolupráca pri vypracovávaní cenových ponúk pre oblasť prehliadok a skúšok VTZ tlakových a plynových

*služobný automobil
*výkonnostná prémia
*bonusy na mesačnej báze
*podpora odborného vzdelávania
*flexibilný pracovný čas
*pôsobenie v stabilnej spoločnosti
* pre menej skúsených kandidátov, možnosť získať cenné skúsenosti

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta priamo do kmeňového stavu.
Spoločnosť s dlhodobou tradíciou zaoberajúca sa službami v oblasti elektroinštalácií, správou a údržbou budov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

*odborný pracovník VTZ tlakových a plynových podľa §16 ods. 1 Vyhlášky MPSVaR č.
508/2009 Z. z.
*samostatnosť
*dôslednosť
*zodpovednosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrícia Remeňová
E-mail: poslať životopis