Pridať inzerát

Operátor do výroby s dopravou aj s ubytovaním (Vráble)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vráble
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 785 EUR/mesiac650€ (základná zložka) + 135€ (motivačná zložka) - motivačná zložka rastie v závislosti od praxe, MZDA je 785 EUR + zákonné príplatky + nadčasy
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca pri zautomatizovaných strojoch (bodovacie, zváracie automaty a poloautomaty)
• kontrola výstupov/produktov a dodržiavanie technickej dokumentácie
• riešenie problémov, ktoré môžu vznikať pri výrobnom procese
• zabezpečenie plynulého chodu výrobného procesu
• podávanie správ nadriadenému
• dodržiavanie pokynov nadriadeného
• práca na 3 alebo 4 zmeny (8 hodinové zmeny)

• stravné lístky
• závodná jedáleň a bufet
• doprava zabezpečená z viacerých smerov:

trasa 1: Komárno, Chotín, Svätý Peter, Dulovce, Pribeta, Dvory nad Žitavou, Bešeňov, Dolný Ohaj, Hul, Úľany nad Žitavou, Mojzesovo, Malá Maňa, Kmeťovo, Michal nad Žitavou, Lúčnica nad Žitavou, Vráble

trasa 2: Holanovo, Hurbanovo, Bajč, Nové Zámky, Bánov, Šurany, Komjatice, Černík, Vinodol, Veľký Cetín, Paňa, Vráble

trasa 3: Gbelce, Svodín, Veľké Ludince, Farná, Málaš, Tekovské Lužany, Bajka, Ondrejovce, Dolný Pial, Horný Pial, Iňa, Tehla, Vráble

trasa 4: Strekov, Šarkan, Kamenín, Bíňa, Čata, Želiezovce, Lontov, Sikenica, Zbrojníky, Hontianska Vrbica, Mýtne Ludany, Levice, Horná Seč, Kalná nad Hronom, Veľký Ďur, Čifáre, Vráble

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient patrí medzi stabilných a silných zamestnávateľov na slovenskom trhu.
Jednou z hlavných kompetencií nášho klienta je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• ochota pracovať na zmeny
• práca v strojárskom priemysle
• práca v oblasti automotive

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fraňa Mojtu 19
949 01 Nitra