Pridať inzerát

CNC operátor

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tornaľa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 810 EUR/mesiac+bonusy, príplatky podľa ZP
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluhovanie vŕtačky , elektrickej pásovej píly, obrábacích centier, horizontálnej vyvrtávačky
- vŕtanie, rezanie a opracovanie dielcov pre hydraulické ohraňovacie lisy, hydraulické nožnice
- práca s ďalšími dielcami na laserové páliace stroje a dorazy.

- odmeňovanie nastavené v závislosti od praxe (výkonnostné bonusy)
- bonusy za dochádzku
- príspevok na cestovné v závislosti od počtu km od miesta bydliska
- stravné lístky v hodnote iba 0,75 eur + 3,83 eur hradí zamestnávateľ
- príplatky za nadčasy 50% cez týždeň a 100% cez víkend
- príplatky na 3. pilier
- možnosť zvýšenia mzdy po zapracovaní
- možnosť poskytnutia ubytovania - hradené aj nájdené nami (nejde o ubytovne, ale vyšší štandard) + príspevok na dopravu raz mesačne
- prací prášok 3kg raz za štvrťrok
- pracovný odev: raz ročne 5x tričko, 2x nohavice, obuv

Informácie o výberovom konaní

Práca na trojzmenný pracovný čas

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť, ktorá je svetovým výrobcom a dodávateľom strojov pre spracovanie plechu, ponúka široký balík produktov ako laserové rezacie stroje, vysekávacie stroje a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- flexibilita
- vedieť čítať výkresovú dokumentáciu
- poznať stroje a softvéry: FANUC, SINUMERIC, HEIDENHAIN, SIEMENS,...

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Karpatská 3314/7
058 01 Poprad