Pridať inzerát

Area Sales Manager

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ihneď, dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte v sebe drive a vášeň obchodníka a skúsenosť s akvizičnou činnosťou? Považujete sa za technicky orientovaného človeka ktorý aktívne komunikuje v anglickom jazyku? Ak áno, pošlite nám Váš životopis!

Náplň práce:
* akvizícia nových klientov (automotive segment, priemyselné podniky, stavebníctvo, zdravotníctvo...)
* starostlivosť o existujúcu klientelu
* vedenie obchodných stretnutí
* spracovávanie obchodných a technických informácií
* implementácia obchodnej stratégie v súlade s cieľmi spoločnosti

* firemné auto aj na súkromné účely
* ročný bonus
* 5 dní dovolenky nad rámec zákona
* príspevok do 3. piliera
* bohatý sociálny program (jazykové kurzy, masáže, wellness, športové turnaje...)
* možnosť osobného rastu, kvalitný proces zaškolenia
* práca v medzinárodnej spoločnosti

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme do kmeňového stavu nášho klienta, výrobcu a spracovateľa technických lepiacich pások.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

* prax na obchodníckej pozícii, ideálne z oblasti automotive
* aktívna komunikácia v anglickom jazyku
* technický background
* dynamickosť, abmbicíoznosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava