Pridať inzerát

Vývojový SW inžinier - Full digital control

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiackonečná mzda závisí od skúseností a praxe uchádzača, koncoročné odmeny
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je spoločnosť zameraná na vývoj a výrobu spínaných napájacích zdrojov využívaných v odvetviach dopravy, priemyslu, telekomunikácii, medicíny ako aj spotrebnej elektroniky, hľadáme softvérového inžiniera do vývojového tímu.

• Vývoj emebedded softwaru pre 16 a 32 - bitove mikroporocesory v jazyku C
• Programovanie riadenia napájacích zdrojov určených pre priemysel a automotive v jazyku C
• Návrh, analýza a programovanie regulátorov pre digitálne riadenie výkonových stupňov napájacích zdrojov v jazyku C
• Spolupráca s ostatnými členmi vývojového tímu na vývoji finálneho produktu.

- Náborový bonus
- Práca v príjemnom prostredí nadnárodnej spoločnosti
- Flexibilný pracovný čas
- Koncoročné odmeny
- Príspevok za odpracované roky v spoločnosti
- Firemné podujatia
Finančná podpora pri jazykovom vzdelávaní a ďalšie motivujúce benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Náš klient sa špecializuje na dizajn a výrobu produktov používaných v odvetviach dopravy, priemyslu, telekomunikácii a sietí, ozbrojených síl, medicíny ako aj súčiastok pre spotrebnú elektroniku. Technológiou, kvalitou aj parametrami svojich výrobkov patrí medzi svetovú špičku vo svojom obore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- znalosti o funkcionalite a nastaveniach regulátorov (PI, PID atď.)
- praktické skúseností s elektrotechnikou
- znalosti napájacích zdrojov
- analytické myslenie, samostatnosť, zodpovednosť
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnika: Vyhláška č. 508/2009 § 21

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Eduard Sekereš
E-mail: poslať životopis