Pridať inzerát

IT Recruiter

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiaczákladná čiastka mzdy závisí od skúseností a variabilná čiastka sa odvíja od výsledkov a je bez hornej hranice
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu Recruiterov hľadáme dynamického kolegu, ktorý má skúsenosti s obsadzovaním IT pozícií alebo je IT nadšenec alebo ho proste už IT sféra nebaví a chce skúsiť HR :)

Čo budeš u nás robiť :
• inzerovanie voľných pracovných miest z oblasti IT a komunikáciu s
uchádzačmi o zamestnanie
• realizácia a vedenie pracovných pohovorov na jednotlivé pozície
• realizáciu stretnutí s klientom za účelom špecifikácie aktuálne
obsadzovaných pozícií
• organizáciu a vedenie výberových konaní, participáciu na pridružených
aktivitách, pracovných veľtrhoch a dôstojnú reprezentáciu spoločnosti a
klienta
• vykonávanie administratívnych úkonov súvisiacich s prácou

Za dobre odvedenú prácu Vám na oplátku ponúkame -----►

• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Maximálnu podporu nášho tímu
• + 3 sick days
• Príspevok na šport, vernostné prémie a iné benefity spoločnosti
• Príjemné pracovné prostredie a vynikajúci kolektív spolupracovníkov :)

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:
˝Na základe všeobecného nariadenia o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, a týmto výslovne beriem na vedomie, že:

(i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Lazaretská 8, Bratislava 811 08, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov.
(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa údajov buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámenie o ochrane osobných údajov, alebo na gdpr@manpower.sk.˝

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Tešíme sa na tvoj životopis, ak:
• sa orientuješ v IT svete a máš preukázateľné skúsenosti s hiringom alebo
prácou v oblasti informačných technológií
• máš výborné komunikačné zručnosti
• si dynamický a máš proaktívny prístup k práci
• vieš si určovať priority a zvládaš multitasking

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Národná 15
01001 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Pišiová
E-mail: poslať životopis