Pridať inzerát

Pracovník/čka výroby 3 zmenná prevádzka

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 735 - 900 EUR/mesiacmzda obsahuje: - základnú mzdu - príplatky za nočné zmeny - príplatky za prácu v sobotu, nedeľu - poskytnutá strava vo firemnej kantíne - v prípade nadčasov bonusový príplatok vo výške 20 eur/ zmena
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na výrobnej linke komponentov pre posilňovače riadenia v automobilovom priemysle
- vykonávanie práce podľa pracovných postupov, inštrukcií a príkazov zmenového majstra
- kontrola zariadenia na začiatku a počas pracovnej zmeny
- informovanie nadriadeného a technika údržby o poruche stroja
- vykonávanie práce v požadovanej kvalite a kvantite
- aktívna spolupráca pri analýze chýb vzniknutých v procese výroby
- vedenie záznamov hodinovej produkcie a kvality výroby na určených pracoviskách
- dodržiavanie zásad BOZP, pracovného poriadku a Zákonníka práce pri výkone práce
- informovanie nadriadeného pri nepredvídateľných udalostiach
- úzka spolupráca s ostatnými úsekmi pri riešení a vykonávaní úloh
- návrh riešenia vedúce k celkovému zlepšeniu kvality výroby
- aktívna spolupráca pri vylepšovaní a dodržiavaní zásad 5S na pracovisku

735 EUR základ mzdy+75 EUR absenčný bonus (pri 0 absencii) + príplatky za nadčasy (max. 20 eur/nadčas)
- po 3 mesiacoch mesačný bonus do výšky 5% zo základu mzdy
- dovolenková a vianočná prémia (do výšky 55% zo mzdy)
- príspevok na dopravu v závislosti od vzdialenosti bydliska

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 12 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na 3 zmeny
- manuálna zručnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Národná 15
01001 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Rolková
Tel.: +421907832279
E-mail: poslať životopis