Pridať inzerát

Nastavovač lisov, strojov a zariadení

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 200 EUR/mesiac* bonus za výkon, odbornosť a individuálne schopnosti až do výšky 350€ * 13. a 14. plat vo výške priemerného zárobku * 0,67€/hod. príplatok za sťažené prostredie
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* celková obsluha strojov a zariadení na výrobu konzervových viečok a dien
* mechanické nastavovanie pridelených strojov a zariadení
* dodržiavanie požiadaviek kvality, bezpečnosti a ochrany životného prostredia
* zabezpečenie plynulého chodu lisovacej linky
* malé mechanické opravy lisov a strojov
* dodržiavanie stanovených štandardov a postupov
* diagnostika opotrebovaných dielov a porúch strojov a lisov

* bonus za výkon, odbornosť a individuálne schopnosti až do výšky 350€
* 13. a 14. plat vo výške priemerného zárobku
* 0,67€/hod. príplatok za sťažené prostredie (hluk)
* príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
* príspevky na kultúrne a športové podujatia
* teambuildingy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Hľadáme vhodného kandidáta pre nášho klienta so slovenským pôvodom a silným postavením na medzinárodnom trhu. Firma sa zameriava na výrobu plechových obalov pre potravinársky priemysel, plechoviek pre chemický priemysel, okrasných obalov, závitových viečok. Má dlhoročné pôsobenie na trhu, silné zázemie a vynikajúce výsledky od začiatku svojej histórie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

* manuálne zručnosti
* technické zručnosti
* skúsenosti z oblasti opravy strojov a zariadení

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Národná 15
01001 Žilina