Samostatný operátor do Serede - nástup do interného stavu spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sereď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,05 EUR/hod.+ bonusy a príplatky nad rámec zákona
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· obsluha automatizovaných strojných zariadení- obsluha baličky, kartónovačky alebo paletizátora,
· práca s touch panelmi,
· včasné nastavenie zariadenia,
· kontrola stavu strojného zariadenia,
· prestavenie stroja na základe vyrábaného produktu,
· základná operatívna a preventívna údržba zariadenia,
· čistiace práce

Pracovný čas: 7,5-hod. pracovné zmeny, prípadne 11,5- hod.

- základná mzda od 5,05€/hod.
- prémie do 14% zo základnej mzdy
- príplatok za prácu v sobotu 1,80€/hod.
- príplatok za prácu v nedeľu 3,60€/hod.
- príplatok za nočnú prácu 1,50€/hod.
- príplatok za prácu poobede 0,30€/hod.
- príplatok za sťažený výkon 0,60€/hod.
- odmena za odpracovanie 12-hod. zmien - 5€/zmena
- dochádzkový bonus 50€/mesačne

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2021 (ostáva ešte 23 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Náš klient je najväčším slovenským producentom cukroviniek a trvanlivého pečiva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obsluha strojných zariadení, prevádzka strojných zariadení, technické, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Schopnosť dopravovať sa do práce na všetky pracovné zmeny.
- Možnosť a ochota pracovať na zmeny
- prax na obdobnej pozícií (obsluha alebo prevádzka strojných zariadení, nastavovanie strojných zariadení)
- stredoškolské vzdelanie (obsluha strojných zariadení, prevádzka strojných zariadení, technické, elektrotechnické, strojárske)
- NEFAJČIAR - v spoločnosti je zákaz fajčiť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fraňa Mojtu 259/19
949 01 Nitra