Team Leader (so znalosťou zákonníka práce, mzdového účtovníctva a legislatívy)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 000 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností a znalostí kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia Team Leader mzdového a personálneho oddelenia vyžaduje silnú osobnosť s prirodzenou autoritou, ktorá sa nebojí výziev a je špecialistom/kou v znalostiach zákonníku práce, mzdového účtovníctva a príslušnej legislatívy.

Hlavnú náplň práce tvorí:

* manažment tímu (koordinácia aktivít, zadeľovanie úloh, rozvoj a vedenie zamestnancov, vzdelávanie, poradenstvo)
* zodpovednosť za zverenú agendu, priebežná kontrola činností zamestnancov
* zabezpečenie implementácie všetkých zmien v legislatíve, monitorovanie zmien
* nastavovanie, optimalizácia, zefektívňovanie procesov, navrhovanie riešení
* komunikácia s internými oddeleniemi, manažérmi a externými inštitúciami
* poradenstvo a pomoc v oblasti zákonníka práce, mzdového účtovníctva
* vypracovávanie analýz a reporting

* tréningový a rozvojový program
* príspevok na dopravu
* sick day
* flexibilná pracovná doba
* 13. a 14. plat

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca vo výrobnom sektore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

3

* 3 roky skúseností na obdobnej pozícii
* profesionálna znalosť zákonníka práce, mzdového účtovníctva a príslušnej legislatívy
* MS Office (Excel, Word) - pokročilý
* osobnosť s prirodzenou autoritou
* zodpovednosť, inovatívnosť, kreatívne myslenie
* anglický jazyk na úrovni B2 (musíš sa vedieť dorozumieť)
* skúsenosti s vedením tímu - veľkou výhodou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava

Kontakt