Pridať inzerát

Technológ výroby

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nová Baňa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacUvádzam minimálnu výšku mzdy (finálna výška mzdy bude závisieť od skúsenosti uchádzača) + ročný bonus
  • Termín nástupu: ASAP alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• odstraňovanie závad na lisovacích strojoch, robotoch, zváračkách, testovačkách a ostatných prídavných zariadeniach
• nastavovanie parametrov strojov a lisov na vstrekovanie plastov
• optimalizácia výrobných procesov a navrhovanie zlepšovania
• vypracovávanie technologických postupov výroby
• zodpovednosť za vypracovanie a aktualizáciu internej dokumentácie podľa TS16949
• podpora výrobného personálu z hľadiska odstraňovania príčin zmätkovosti počas výroby
• ďalšie činnosti vykonáva v súlade s pokynmi nadriadeného

- bonusový systém odmeňovania
- Vianočný večierok a letná športová akcia
- stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
- odborné školenia a kurzy
- príspevok na DDS
- bonus za odporúčanie nového zamestnanca
- práca na 2 zmeny
- práca priamo v internom stave spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Neposkytujeme ani dopravu, ani ubytovanie.
Pracovisko sa nachádza v Novej Bani.
Ku svojej reakcii (životopisu) pošlite aj tento súhlas:
"Na základe všeobecného nariadenia o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, a týmto výslovne beriem na vedomie, že:
(i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, Bratislava 811 09, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov.
(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa údajov buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámenie o ochrane osobných údajov, alebo na gdpr@manpower.sk."

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2021 (ostáva ešte 23 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je nadnárodná priemyselná spoločnosť s vyše 20-ročnou históriou a bohatými skúsenosťami v oblasti automobilovej výroby. Primárne sa zaoberajú výrobou plastových výliskov technológiou vstrekovania a dodávajú diely najväčším európskym automobilovým výrobcom ako VW, VOLVO, OPEL, PSA, RSA, JLR, HYUNDAI a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

2

- Ovládanie a nastavovanie lisov, manipulátorov a periférnych zariadení (zváranie plastov, testovanie dielov).
- Zvládnutá technológia vstrekovania plastov
- Znalosti hydraulických a pneumatických zariadení.
- Oprávnenie na vedenie VZV, obsluha zdvíhacích
zariadení, viazanie bremien, programovanie PLC

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fraňa Mojtu 19
949 01 Nitra

Kontakt