Safety Manager (RAMS)/Bezpečnostný analytik železničných systémov

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac+ Variabilná odmena (kandidáti bez praxe). Mzda od 1600 EUR/mesiac + Variabilná odmena (kandidáti s 3 rokmi skúseností).
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je medzinárodná spoločnosť s dlhodobou tradíciou z oblasti dopravy hľadáme do tímu v Žiline posilu na pozíciu ˝Analytik funkčnej a technickej bezpečnosti železničných systémov.˝

- analýza bezpečnostných rizík automatizovaných zabezpečovacích a riadiacich systémov a technických riešení (elektronické stavadlové systémy, vlakové zabezpečovacie a riadiace jednotky) v oblasti železničnej dopravy,
- aplikácia bezpečnostných noriem a procesov,
- kvalitatívna a kvantitatívna analýza bezpečnosti, rizík a rizikových udalostí.

Nosnou témou pracovnej pozície je oblasť RAMS (reliability, availability, maintainability, safety) a jej aplikácia v železničnej doprave. Všetkým novoprijatým pracovníkom bude zabezpečené dôkladné zaškolenie.

Váš životopis prosím zašlite aj v anglickej alebo v nemeckej verzii.

Tréningový a rozvojový program (business a produktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)
Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
Skvelý team a teambuildingy
Extra voľné dni (bridge days, sick days)
Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)
Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)
Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je spoločnosť, ktorá poskytuje riešenia v oblasti integrovanej dopravy a logistiky, ako aj nízko nákladovej a ekologicky šetrnej dopravy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske, IT, matematické

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- byť spoľahlivý, systematický, samostatný, flexibilný, mať analytické a technické myslenie, vedieť hľadať chyby a porovnávať ich s požiadavkami,
- byť iniciatívny, komunikatívny, mať záujem a schopnosť učiť sa a pracovať v medzinárodnom prostredí.
- ovládanie nemeckého jazyka výhodou (hľadáme človeka do anglického aj do nemeckého tímu)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava