Pracuj ako Vodič VZV! Nemáš preukaz? Nevadí, my ťa zaučíme !

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 870 EUR/mesiac+ bonusy do 15% zo základnej mzdy + 13.plat
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*v NITRE s ubytovaním
* práca na rôznych VZV (retrák, vláčik)
* vykladanie a skladovanie materiálu v sklade, vykladanie materiálu na vopred určené miesto
* nakladanie prázdnych kontajnerov do nákladných automobilov
* zaobchádzanie s materiálom a komponentmi v sklade alebo na výrobnej linke
* zásobovanie výrobnej linky komponentmi
* preprava prázdnych vozíkov z výrobnej linky do skladu
* práca so skenerom
* dodržiavanie pracovných postupov a smerníc
* udržiavanie poriadku na pracovisku
* práca na smeny - 10 hodinové smeny, bude sa pracovať 4 dni v týždni ranná (6:00-16:20) a nočná (19:40-06:00)

Základná mzda : 870€ - 990€

Bonusy:
* 5% bonus zo základnej mzdy po prvom celom odpracovanom mesiaci
*10% bonus zo základnej mzdy po druhom mesiaci
*15% bonus zo základnej mzdy od tretieho mesiaca
* možnosť pracovať nadčasy – PREPLÁCANÉ NADČASY
* stravné lístky v hodnote 4 € (0,22€ hradí zamestnanec)
* možnosť prejsť do kmeňového stavu zamestnancov

DOPRAVA ZDARMA v rámci Nitry a zo smerov:
** TRNAVA - Sereď - Šintava -Šoporňa - Nitra
** PIEŠŤANY - Leopoldov - Hlohovec - Zbehy - Nitra
** PARTIZÁNSKE - Topoľčany - Preseľany - Koniarovce - Nitra
** HRONSKÝ BEŇADIK - Zlaté Moravce - Jelenec - Nitra
** LEVICE - Vráble - Golianovo - Nitra
** HORNÉ SALIBY - Šaľa - Močenok - Nitra
** NOVÉ ZÁMKY - Dvory nad Žitavou - Mojzesovo - Veľký Cetín - Nitra
** NOVÉ ZÁMKY - Šurany - Palárikovo - Komjatice - Branč - Nitra
** GALANTA - Pata - Veľké Zálužie - Nitra
**SELICE - Mojmírovce - Svätoplukovo - Nitr

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

- zabezpečenie kompletnej internej logistiky klienta

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Karpatská 3314/7
058 01 Poprad