Pridať inzerát

Operátor logistiky - víkendová zmena

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlohovec-Šulekovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 247 EUR/mesiac+ príplatky za nadčas, sobotu, nedeľu + príspevok na dopravu
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluha VZV alebo volantovo riadeného motorového vozíka - ťahača /vláčika
• nakládka a vykládka kamiónov alebo riadenie distribučných súprav ( ťahač + 2 až 3 vagóny)
• obsluha ručne riadeného vozíka s materiálom
• premiestňovanie materiálu, ukladanie paliet do stohov / regálov
• zásobovanie výrobných liniek prostredníctvom VZV a distribučných súprav
vedených vláčikmi/ťahačmi
• vytváranie zoskupení z prepraviek podľa prebaľovacích predpisov.

Je to práca pre mužov aj ženy, avšak s podmienkou platného VZV preukazu.
Konkrétne hľadáme 2x vláčikára (mzda 247€) a 2x vodiča VZV (268€).

Konkrétne pracovné podmienky:
• garantovaný pracovný fond - 11,5 hodiny týždenne (možnosť nadčasov počas víkendu a aj počas týždňa)
• sobota 6:00 – 14:00
• každá prvá nedeľa 17:00 – 21:00, každá druhá nedeľa 6:00 - 14:00
• možnosť pracovať na nadčas počas týždňa a aj cez víkend ako zástup počas PN

- veľmi čisté prostredie (zamestnanci majú biele oblečenie)
- príjemný a nápomocný pracovný kolektív
- kvalitné zaškolenie na každú pracovnú pozíciu
- možnosť využívať oddychovú zónu
- možnosť uplatniť sa na viacerých oddeleniach (lisovňa, lakovňa, montáž, kontrola) podľa predošlých skúseností a záujmu
- možnosť stravovania v závodnej jedálni
- možnosť občerstvenia v závodnom bufete
- príspevok na dopravu (vo výške 0,66 EUR za odpracovaný deň)
- príplatok za poobednú zmenu (vo výške 0,27 EUR/hod.)

Konkrétne hľadáme 2x vláčikára a 2x vodiča VZV.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient patrí medzi popredných a celosvetovo pôsobiacich výrobcov extriérových panelov. Cieľom spoločnosti je vyrábať kvalitu, špičkové vybavenie a prinášať riešenia vedúce k rozvoju budúcnosti áut.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- platný VZV preukaz
- skúsenosti v logistike

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fraňa Mojtu 19
949 01 Nitra