Pridať inzerát

Vedúci údržby

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitriansky kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacvýsledná mesačná mzda závisí od profesionality kandidáta
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás práca v tíme? Ste technický zdatný a máte skúsenosti s údržbou strojov? Tak neváhajte nám poslať životopis.
* Rýchle riešenia pri vzniknutých technických nedostatkov
* Plánovanie a koordinovanie všetkých údržbárskych činností
* Riadenie a zaškolenie podriadených ZC
* Zodpovednosť za údržby strojov, nástrojov a zariadení

* Flexibilný pracovný čas
* Práca v medzinárodnej spoločnosti
* Ostatné výhody a benefity budú odprezentované na osobnom pohovore

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú kritéria stanovené našim klientom. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient vyrába komponenty pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* Znalosť čítania technickej dokumentácie
* Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
* Platný paragraf §22 - samostatný elektrotechnik

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fraňa Mojtu 19
94901 Nitra