Pridať inzerát

IT Business Analyst s nemčinou

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacfinálna výška mesačnej mzdy závisí od skúseností uchádzača. Benefit v podobe 13. a 14. platu
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta pôsobiaceho v poisťovníctve hľadáme IT business analytika.
• Identifikácia, analýza a zjednodušenie požiadaviek získaných od viacerých stakeholderov
• Pomoc product ownerom počas formulovania nových požiadaviek s IT-špecifickým jazykom
• Získavanie a spracovávanie požiadaviek biznisu a vykonávanie Gap Analysis
• Sprostredkovanie stretnutí s implementačným tímom za účelom dizajnovania riešení.
• Kontinuálna podpora počas všetkých fáz projektovej implementácie
• Budovanie a udržiavanie vzťahov s tretími stranami
• Vytváranie a udržiavanie projektovej dokumentácie

Prácu je možné vykonávať vo veľkej miere aj z domu, je ale potrebné sa minimálne 1x mesačne dostaviť aj na pobočku v Nitre.

• Flexibilný pracovný čas
• Uvítací balíček pre nového zamestnanca
• Interné jazykové kurzy nemeckého a anglického jazyka plne hradené
zamestnávateľom, vrátane získania jazykového certifikátu, Podpora odborného vzdelávania
• Darčekové poukážky
• Elektronická stravovacia karta (stravná jednotka vo výške 5,10 EUR)
• Garantovaný 13. plat
• 14. plat vyplácaný na základe pracovných výsledkov zamestnanca a ekonomických výsledkov spoločnosti
• Príspevok do III. pilieru dôchodkového sporenia
• Celoročné úrazové zdravotné poistenie
• Pravidelne organizované podujatia pre zamestnancov, akcie pre deti zamestnancov
• Rôzne športové aktivity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti poisťovníctva. Poskytuje pracovné príležitosti najmä v administratíve s využitím nemeckého jazyka a vo sfére IT.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Analytické myslenie (viac ako 3 roky skúseností v roli Business a/alebo IT Functional Analyst, ideálne v oblasti financií alebo poisťovníctva)
• Angličtina, nemčina veľkou výhodou
• základy requirement engineering (IREB training výhodou)
• Komunikačné a organizačné zručnosti
• znalosti IT development lifecycle (Agile)
• Skúsenosti s MS Office, UML, SQL, (JIRA, Confluence výhodou)
• Ochota cestovať, vodičské oprávnenie B

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Eduard Sekereš
E-mail: poslať životopis