Pridať inzerát

Frézar/ Sústružník/Brusič/Horizontkár - aj pre absloventov

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hriňová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1 200 EUR/mesiacvýsledná mzda bude záležať od skúsenosti jednotlivých kandidátov
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude obrábanie súčiastok na niektorom z CNC strojov:
- sústruh
- fréza na ozubenie (CNC)
- brúska na ozubenie (CNC)
- brúska na otvory (klasická alebo CNC)

- príspevok na stravu, možnosť stravovať sa vo firemnej jedálni
- odmeny podľa výkonov firmy
- možnosť odborného rastu a práce na najnovších CNC technológiách
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- bezpečné pracovné prostredie
- práca v 2./3. zmennej prevádzke
- zaškolenie
- 13. a 14. plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Klient, pre ktorého hľadáme zamestnancov je zameraný na vyvíjanie, vyrábanie a predaj širokej rady reduktorov, prevodoviek, pohonných systémov, náprav a diferenciálov pre aplikácie v stavebnej, komunálnej a poľnohospodárskej technike, priemysle a zdrojoch obnoviteľnej energie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, nastavovač, frézar, brusič, CNC

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť samostatne prestaviť stroj na iný druh práce
- čítanie výkresovej dokumentácie
- samostatné meranie meradlami
- vzdelanie alebo prax v odbore
- zmysel pre precíznosť a zodpovednosť
- zodpovednosť
- flexibilita

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Národná 15
01001 Žilina