Pridať inzerát

Skladník VZV

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 940 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykladanie a nakladanie vozidiel,
• príprava, kontrola tovaru,
• ručné prebaľovanie, označovanie tovaru,
• príprava tovaru podľa objednávkových listov,
• udržiavanie čistoty a poriadku pri manipulácii s tovarom v skladových priestoroch,
• práca v jednozmennej prevádzke 7:00-15:30 pondelok-piatok (nepracuje sa počas víkendov a sviatkov)

zmluva na dobu určitú - 3 mesiace - s možnosťou predĺženia

- príspevok na dopravu v hodnote 70€ ( vyplácané každý mesiac )

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistická spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

platný preukaz VZV

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.
Landererova 12
811 09 Bratislava