Aplikačný administrátor (webových aplikačných serverov - Linux)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacmesačná mzda závisí od skúseností kandidáta + Q odmeny + ďalšie príplatky , pohotovosť neaktívna -1,20EUR/ hod neaktívnej pohotovosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme aplikačného administrátora so znalosťami Unix/Linux

- Administrácia a prevádzka webových aplikačných serverov v prostrediach Linux (Redhat)
- Incident/problem resolution
- Change/request/release management
- Zabezpečuje podporu nasadených systémov a ich funkcionalitu a v prípade problémov identifikuje, analyzuje a lokalizuje poruchy

Prácu je možné vykonávať po dohode z domu - s tým, že občas je potrebné dostaviť sa na pobočku v Prešove/Nitre

- Homeoffice, počas pandémie 100% Homeoffice
- stravné lístky plne hradené spoločnosťou
- miesto výkonu práce Nitra resp Prešov, záleží od kandidáta
- odborné školenia, jazykové kurzy
- práca v medzinárodnom prostredí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient pre ktorého obsadzujeme pracovnú pozíciu je spoločnosť, ktorá je na základe svojej širokej ponuky poskytovateľom servisných služieb s vysokým stupňom samostatnosti a flexibilnými možnosťami orientovanými na zákazníka.

Pôsobí v oblastiach:
dátových centier
integrovaných aplikáciách
Central Service Desk
IT - Consulting

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- skúsenosti a znalosti Linux nevyhnutnosť
- praktické skúsenosti a znalosti Bash, Perl and JavaScript
- znalosti BSM/Splunk/Dynatrace
- angličtina na komunikatívnej úrovni

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Eduard Sekereš
E-mail: poslať životopis