Pridať inzerát

JIRA Administrátor

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacfinálna výška mesačnej mzdy závisí od skúseností uchádzača. Benefit v podobe 13. a 14. platu
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Poradenstvo a podpora pri výbere nástrojov na enterprise quality management
- Inštalácia, konfigurácia, administrácia a podpora Atlassian nástrojov a projekt /portfólio manažment tool CAPPM
- Vývoj integrácie pre existujúcu implementáciu JIRA/Confluence, CAPPM a susedných riešení
- Konfigurácia a prispôsobenie pracovných JIRA workflowov a skriptov
- Implementácie JIRA dashboardov
- Školenie interných zamestnancov

- Flexibilný pracovný čas
- Uvítací balíček pre nového zamestnanca
- Interné jazykové kurzy nemeckého a anglického jazyka plne hradené
zamestnávateľom, vrátane získania jazykového certifikátu
- Darčekové poukážky
- Elektronická stravovacia karta (stravná jednotka vo výške 5,10 EUR)
- Garantovaný 13. plat
- 14. plat vyplácaný na základe pracovných výsledkov zamestnanca a ekonomických výsledkov spoločnosti
- Príspevok na III. pilier dôchodkového sporenia
- Podpora odborného vzdelávania
- Celoročné úrazové zdravotné poistenie
- Pravidelne organizované podujatia pre zamestnancov ako napr. vianočný večierok, letná slávnosť, športový deň, výlety
- Rôzne športové aktivity
- Akcie pre deti zamestnancov – Deň detí, Mikuláš, letné denné tábory a mnoho ďalších benefitov

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti poisťovníctva. Poskytuje pracovné príležitosti najmä v administratíve s využitím nemeckého jazyka a vo sfére IT.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné Technológie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Jira - pokročilý
Jira Atlassian - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti s administráciou JIRA / Confluence
- Dobré analytické myslenie a schopnosť porozumieť procesom
- Znalosť portfólia Atlassian so zameraním na JIRA / Confluence
- Skúsenosti s administráciou, konfiguráciou a podporou nástrojov Atlassian
- Samostatný, proaktívny a schopný dodávať vo vysokej kvalite
- Vynikajúce komunikačné schopnosti a spoľahlivosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Eduard Sekereš
E-mail: poslať životopis