Pridať inzerát

Vodič auta + operátor VZV

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda je 1 000 EUR /mesačne brutto + 120 € variabilná zložka + príspevok na prepravu 30 € + bonus za dochádzku 30 € + príplatok za prostredie 50 € + stravne lístky 4,50€ (zamestnávateľ hradí 55%) + 13. plat
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Ide o kumulovanú pracovnú pozíciu
• Jazdenie na nákladných autách s hákovým nakladačom kontajnerov a
hydraulickou rukou + príves
• Používanie zariadenia na lisovanie a paletizovanie materiálu
• Používanie vysokozdvižných vozíkov na manipuláciu s materiálmi
• Obsluha mostového žeriavu
• Podporovať ďalšie logistické a výrobné úlohy
• Vedenie záznamov o vykonaných činnostiach
• Udržiavanie zariadení v čistom a funkčnom stave
• Udržiavanie čistoty na pracovisku
• Hlásenie všetkých nehôd, porúch strojov, chýbajúcich a opotrebovaných súčasti nástrojov, vybavenia a/alebo iné problémy zistené počas pracovnej doby
• Účasť na zlepšovacích činnostiach
• Zdieľať znalosti s ostatnými kolegami prostredníctvom školení alebo iných nástrojov na zdieľanie
• Rešpektovať definované environmentálne normy
• Dodržiavanie zásad ochrany zdravia, bezpečnosti a prevencie pred nehodami
• Konať v núdzovej situácii s prostriedkami, ktoré sú k dispozícii
* Práca na 3 zmeny priamo v internom stave spoločnosti

- Zamestnanec dostane všetky potrebné OOPP: Uniforma // bezpečnostná obuv // ochrana sluchu // prilba, pri manipulácii s materiálom: Návleky // Rukavice
- Práca priamo v internom stave spoločnosti zaoberajúcej sa spracovaním druhotných surovín

Momentálne hľadám 2 ľudí na danú pozíciu, ktorá je kumulovaná (vodič + operátor VZV). Pracuje sa v prostredí so sťaženým výkon práce (hluk), zaradenom do 4. kategórie.
Pracovná doba je od pondelka do piatku, pracuje sa na 3 zmeny - pracovisko je Nitra priemyselný park.

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:

Svojou reakciou na pracovný inzerát v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/manpower/sk/... a týmto beriem na vedomie, že:

​moje osobné údaje budú spracovávané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, Bratislava 811 09, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov;

ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámení o ochrane osobných údajov, alebo gdpr@manpower.sk.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2021 (ostáva ešte 154 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Odpadové hospodárstvo

Náš klient sídliaci v Nitre v priemyselnom parku sa zaoberá zberom a zhodnocovaní druhotných surovín.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

1

• Skúsenosti s vysokozdvižným vozíkom - výhodou, NIE podmienkou
• Skúsenosti s obsluhou žeriava - výhodou, NIE podmienkou
• VP sk. C - podmienka
• Schopný multitaskingu
• Manuálna zručnosť
• Schopnosť pracovať v tíme, chuť učiť sa a ďalej pracovať a rozvíjať svoje zručnosti a schopnosti.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fraňa Mojtu 19
949 01 Nitra

Kontakt