Pridať inzerát

Nastavovač lisov, strojov a zariadení

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiac* bonus za výkon, odbornosť a individuálne schopnosti až do výšky 350€ * 13. a 14. plat vo výške priemerného zárobku * 0,67€/hod. príplatok za sťažené prostredie
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* celková obsluha strojov a zariadení na výrobu konzervových viečok a dien
* mechanické nastavovanie pridelených strojov a zariadení
* dodržiavanie požiadaviek kvality, bezpečnosti a ochrany životného prostredia
* zabezpečenie plynulého chodu lisovacej linky
* malé mechanické opravy lisov a strojov
* dodržiavanie stanovených štandardov a postupov
* diagnostika opotrebovaných dielov a porúch strojov a lisov

* bonus za výkon, odbornosť a individuálne schopnosti až do výšky 350€
* 13. a 14. plat vo výške priemerného zárobku
* 0,67€/hod. príplatok za sťažené prostredie (hluk)
* príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
* príspevky na kultúrne a športové podujatia
* teambuildingy

Vzhľadom na veľký počet uchádzačov, kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Hľadáme vhodného kandidáta pre nášho klienta so slovenským pôvodom a silným postavením na medzinárodnom trhu. Firma sa zameriava na výrobu plechových obalov pre potravinársky priemysel, plechoviek pre chemický priemysel, okrasných obalov, závitových viečok. Má dlhoročné pôsobenie na trhu, silné zázemie a vynikajúce výsledky od začiatku svojej histórie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technika

* manuálne zručnosti
* technické zručnosti
* skúsenosti z oblasti opravy strojov a zariadení

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Národná 15
01001 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Rolková
Tel.: +421907832279
E-mail: poslať životopis