Pridať inzerát

Údržbár/Elektronik

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zlaté Moravce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 335 - 1 350 EUR/mesiacZákladná mzda je 957 EUR /mesačne brutto + prémie, príplatky, dochádzkový bonus
  • Termín nástupu: Ihneď/Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržbár/elektrikár vykonáva tieto úlohy:
- vykonáva opravy a nastavenie elektrického zariadenia vo výrobe,
- zabezpečuje prevádzku a údržbu výrobného zariadenia,
- rieši okamžité technické výpadky a poruchy
- vykonáva softwarové a hardwarové úpravy alebo zmeny na CNC strojoch,
- vypracúva technickú dokumentáciu a zaznamenáva jej zmeny,
- zúčastňuje sa na inovačných projektoch na modernizácii nových technológií,
- navrhuje a vykonáva komplexné riešenia pre zlepšenie výrobných procesov podľa požiadaviek výroby,
- navrhuje úpravy a zmeny, pri ktorých spolupracuje s výrobných technikom a mechanikom na oddelení výroby.
- Vedie evidenciu porúch v el. systéme údržby
- práca na zmeny

- dlhodobá práca v zahraničnej spoločnosti
- možnosť práce na dôležitých projektoch - navrhovanie a konštruovanie nových strojov a strojných zariadení
- možnosť odborného rastu
- benefity (obed hradený v plnej výške, príspevok do DDS)
- bonusy
- práca priamo v internom stave spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Pracovisko sa nachádza v Zlatých Moravciach.
Dopravu ani ubytovanie neposkytujeme.
Prosím kandidátov, aby ku svojej reakcii na pracovnú ponuku pripojili aj tento súhlas.
"Na základe všeobecného nariadenia o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, a týmto výslovne beriem na vedomie, že:
(i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, Bratislava 811 09, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov.
(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa údajov buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámenie o ochrane osobných údajov, alebo na gdpr@manpower.sk."

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2021 (ostáva ešte 31 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Náš klient vyrába hermetické kompresory.
Náš klient kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Počet rokov praxe

Údržba strojárskych strojov a zariadení
3

- prax vo výrobnej spoločnosti v oblasti údržby a opráv strojov, výrobných liniek a zariadení - nutná
- samostatnosť a rozhodnosť
- logické a analytické myslenie
- schopnosť pracovať v tíme
- vyžadujeme stredné elektrotechnické vzdelanie
- prax najmenej 3 roky na údržbe v strojárenskom priemysle
- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnikov
- Vyhláška 508/ 2009 - § 22
- znalosť riadiacich systémov PLC - SIMATIC S5, S7, TIA základy
- znalosť programovania v C++, základy
- znalosť obsluhy a programovania priemyselných robotov - výhodou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fraňa Mojtu 19
949 01 Nitra

Kontakt