Pridať inzerát

Nákupná a obchodná asistentka

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lužianky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac+ bonusy
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj:
- Budovanie dôvery u zákazníka a prispievanie k vytváraniu pozitívneho
obrazu o spoločnosti
- Riadenie zásobovania smerom ku klientovi
- Sledovanie skladu zvitkov, hotovej výroby a návratov od klientov
- Dôkladné vedenie zoznamu objednávok, sledovanie stavu zákazkovej náplne, termínov, lehoty, zrušenia objednávok, forecasty a ceny
- Pravidelné kontaktovanie zástupcov zákazníka v prípade chýbajúcich
alebo nedostatočných informácií
- Zabezpečovanie správnosti objednávok a fungovanie všetkých logistických pravidiel
- Sústreďovanie všetkých pripomienok, problémov a požiadaviek od
zákazníka a ich postupovanie zodpovedným úsekom

Nákup:
- Optimalizovanie skladových zásob, ktoré sú nevyhnutné pre fungovanie
spoločnosti
- Garancia fungovania dodávateľského okruhu
- Garancia nákupu materiálov v súlade s technickými požiadavkami
zákazníka
- Prostredníctvom dodávateľov zabezpečovanie vyváženosti zásob
materiálu na skladoch
- Uplatňovanie správnych nákupných cien v objednávkach
- Aktualizovanie termínov dodávok zásob v informačnom systéme

Všeobecné:
- Plnenie zadaných úloh v stanovených termínoch
- Aplikovanie úloh vyplývajúce z porád vedenia spoločnosti
- Zabezpečovanie všetkých informácií potrebných pre riešenie reklamácií

Zodpovednosť:
- Plnenie firemných a osobných cieľov
- Logistika (evidovanie, sledovanie, expedovanie)
- Príjem a registrácia sťažností a obchodných reklamácií
- Za úroveň, optimalizáciu a dopĺňanie skladových zásob s ohľadom
na zákaznícky servis, kvalitu a rozpočet

- káva, čaj
- stravné lístky v hodnote 3,90€
- parkovacie miesto

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešné výrobné centrum.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - základy
Microsoft Office - základy
Microsoft Outlook - základy
Internet Explorer - základy

- Vysoká úroveň komunikácie a odolnosť proti stresu
- Veľmi dobré komunikačné schopnosti, vyjednávacie schopnosti ako
aj schopnosť aktívne počúvať
- Schopnosť pohotovo rozhodovať a prijímať rozhodnutia
- Samostatnosť
- Precíznosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manpower Group Slovensko
Landererova 12
811 09 Bratislava