Pridať inzerát

Samostatný účtovník s nemeckým jazykom

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Krakovany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacFinálna zložka mzdy závisí od skúseností a zručností kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou priateľského kolektívu v stredne veľkej priemyselnej spoločnosti a pracuj v medzinárodnom prostredí. Ak máš skúsenosti z účtovníctva, ekonómie alebo financií, pošli nám svoje CV.

Na pozícii Samostatný účtovník budeš mať na starosti:

* správu a vedenie účtovnej agendy spoločnosti (práca v systéme SAP)
* prácu s vyšlými a došlými faktúrami
* zostavovanie mesačných a ročných účtovných závierok
* spoluprácu na zostavovaní rozpočtu spoločnosti
* reporting (podľa potreby)
* zodpovednosť za daňovú agendu
* vedenie miezd (v základnom rozsahu) a príslušnej personálnej agendy

Spoločnosť ponúka mnohé benefity:
* bonusy (podľa dosiahnutých cieľov spoločnosti a podľa individuálneho výkonu zamestnanca)
* 13. plat
* možnosť stravovania v priestoroch spoločnosti
* možnosť parkovania

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Klientom je medzinárodná spoločnosť v oblasti strojárenského priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výhodou je vzdelanie v oblasti účtovníctva, ekonómie, financií.

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý

* vzdelanie v oblasti účtovníctva, financií
* skúsenosť z účtovníckej, finančnej oblasti
* zodpovednosť, organizačné schopnosti, profesionálny prístup k práci
* znalosť nemeckého alebo anglického jazyka (minimálne na úrovni B2)
* znalosť práce s PC, MS Office, SAP

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava