Pridať inzerát

Inžinier nástrojárne / Inžinier industrializácie

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Levice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí od skúsenosti kandidáta.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vykonávanie a riadenie zmien dizajnu a opravy foriem plastového vstrekovania
* optimalizácia kvality produktu
* zlepšenie výrobných procesov a času
* analýza prevencie a porúch stroja
* zlepšenie a znižovanie spotreby energie

* dochádzkový bonus pre každého zamestnanca
* možnosť osobného a kariérneho rastu
* práca v medzinárodnej spoločnosti

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovnú pozíciu obsadzujeme do kmeňového stavu nášho klienta, ktorý sa zaoberá dodávaním komponentov do automobilovej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* AutoCAD - pokročilý
* skúsenosť z automotive segmentu aspoň 3 roky
* ovládanie princípov Lean manažmentu
* skúsenosti so vstrekolismi a inými výrobnými zariadeniami

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Karpatská 3314/7
058 01 Poprad

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Vargová
E-mail: poslať životopis