Pridať inzerát

Area Sales Manager (HORECA)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

  • Miesto práce: Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy bez hornej hranice
  • Termín nástupu: 1.2.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte v sebe vášeň obchodníka a skúsenosti s akvizíciou v oblasti HORECA? Máme pre vás neodolateľnú ponuku!

Hľadáme regionálneho obchodného manažéra pre oblasť východného Slovenska.

Vašou náplňou práce bude najmä:
* udržiavanie dobrých vzťahov s už existujúcou klientelou
* aktívne hľadanie nových zákazníkov
* vedenie menšieho obchodného tímu
* cenotvorba, reportovanie vedeniu
* účasť sa na promo-akciách

* práca v medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
* motivujúce platové ohodnotenie (fix + vario zložka)
* firemný automobil aj na súkromné účely
* flexibilný pracovný čas
* home-office
* príjemné pracovné prostredie

Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť. Zároveň je na Slovensku druhou najväčšou personálnou agentúrou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa zameriava predovšetkým na obchod s kávou a čajom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne hotelová akadémia

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* skúsenosť s akvizíciou v oblasti HORECA
* anglický jazyk výhodou
* skúsenosť s vedením menšieho obchodného tímu
* prechádzajúca skúsenosť s prácou v gastronómii výhodou
* proaktívny prístup k práci a nadšenie pre prácu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava